Сьогодні, 15 листопада, під час щотижневої оперативної наради Ніжинський міський голова Олександр Кодола зауважив: впродовж цього року у країні відбулося трикратне зростання цін на електроенергію, тому потрібно оптимізувати витрати.

Очільник міста звернувся до начальника управління житлово-комунального господарства та будівництва Анатолія Кушніренка з проханням внести пропозиції щодо економії електроенергії та оптимізації, адже до кінця року місту потрібні ще 500 тис. гривень. А на наступний рік – до 8 млн. гривень на дані цілі.

«Це дуже серйозні суми. Тому потрібно вжити заходів щодо економії електроенергії, а не палити цілодобово. Надайте пропозиції, щоб на цьому тижні ми могли прийняти рішення з даного питання», — підкреслив міський голова.

Про заходи з енергоефективності міський голова О. Кодола нагадав і начальнику управління освіти Валентині Градобик.

«Заклади освіти – один з найголовніших споживачів енергоресурсів. Два тижні тому ми закликали всіх до максимальної економії електроенергії, газу, води. Наша енергоменеджер проводить перевірки закладів освіти і надає рекомендації, як можна своїми силами досягти найбільшого ефекту. Будь ласка, дослухайтесь цих рекомендацій», — зауважив Олександр Михайлович.

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук

Фото з мережі Інтернет