Вчора, 2 грудня, на виконкомі Ніжинської міської ради обговорювалося питання «Про затвердження фінансових планів підприємств комунальної форми власності на 2022 рік». Ці плани складаються з метою визначення основних показників фінансово-господарської діяльності, покращення роботи підприємств, реалізації розвитку.

Як зауважила начальник відділу економіки та інвестиційної діяльності Тетяна Гавриш, представлені показники погоджені із першим заступником Ніжинського міського голови Федором Вовченком, заступником міського голови Іриною Грозенко, фінансовим Управлінням міської ради, Управлінням житлово-комунального господарства та будівництва.

«Всім комунальним підприємствам потрібно старатися працювати так, щоб могли самі себе окупати. До речі, а ЖЕКи себе окупають?» — запитав Ніжинський міський голова Олександр Кодола.

«Служба Єдиного Замовника – так. А от КП «Керуюча компанія «Північна» планує більше не обслуговувати земельну ділянку колишнього стрілецького полігону», — пояснила Тетяна Миколаївна.

Зі слів керівника Управління комунального майна та земельних відносин Ірини Онокало, йдеться про земельну ділянку, яка межує зі злітною смугою аеродрому «Ніжин» і знаходиться у зоні особливого режиму використання земель навколо військових об’єктів. Її площа складає 7,75 га. На цій території навіть є невеличка водойма. Наразі земельна ділянка передана у власність Ніжинської громади. На її утримання виділяються чималі кошти з місцевого бюджету. Тому потрібно вирішити питання щодо раціонального використання даної ділянки.

«Може, виставити ділянку на аукціон та здавати в оренду? Звісно, всі 7 гектарів, які займає колишній полігон, навряд чи хто схоче взяти – це завелика територія. Але можна здати хоча б частину. Ми щорічно виділяємо 600 тис. грн. на охорону полігону. А от якби здавали його в оренду, отримували хоча б не великі, але все ж таки кошти до місцевого бюджету», — запропонував Олександр Михайлович.

Очільник міста надав доручення відділу економіки та інвестиційної діяльності продумати це питання.


Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук

Фото з мережі Інтернет