Жіноча врода здатна розтопити кригу в людських серцях, зробити їх більш добрими і чуйними, допомогти забути про будні, постійні проблеми і перенестися в інший світ, який буде дарувати тільки посмішку та любов. Тому щорічно навесні у Ніжинському медичному коледжі проводиться інтелектуально-розважальний конкурс краси та грації «Міс коледжу», щоб обрати найкращу серед кращих.
Не менш феєрично і цікаво дане свято пройшло і 3 квітня 2018 року. Захід відбувся за сприяння та підтримки директора коледжу Дуднік Світлани Олександрівни, яка постійно дбає про інтелектуально-духовний та творчий розвиток студентів Ніжинського медичного коледжу.
Конкурсні змагання учасниць оцінювало поважне журі у складі голови Ніжинської районної ради Бузуна Олега Віталійовича, заступника директора з навчальної роботи Нікитенко Олени Вікторівни, заступника директора з виховної роботи Лук’яненко Ірини Миколаївни, завідуючої навчально-методичним кабінетом Лісовської Ірини Євгенівни та голови Студради коледжу Ющенко Єлени.
Конкурс завершився врученням нагород і оголошенням переможниць у різних номінаціях. Підвів підсумки заходу, оголосив рішення журі, урочисто привітав та нагородив учасниць голова журі Бузун О.В.
Титул «Міс коледжу 2018» та омріяну корону у нелегкій боротьбі здобула Красножон Анастасія, студентка групи 1м/сА. Решта учасниць отримали почесні звання: «Міс Грація» – Сюр Анастасія, студентка групи 1фВ, «Міс Вишуканість» – Сідень Руслана, студентка групи 1м/сБ, «Міс Чарівність» – Хаваліц Оксана, студентка групи 1 фА, «Міс Елегантність» – Півень Карина, студентка групи 1 фБ.

За інформацією Ніжинського медичного коледжу

Фото сайту  з Ніжинської районної ради

Джерело: Нежатин