Виконавчий комітет Ніжинської міськради затвердив рішення про подовження міського маршруту #13 до сіл Кунашівське, Паливода та Наумівське та встановлення тарифу на перевезення. Віднедавна ці населені пункти є частиною Ніжинської міської територіальної громади. Тож таке рішення виконкому покликане забезпечити стабільну роботу пасажирського транспорту, якісного надання послуг по перевезенню пасажирів на автобусних маршрутах в межах територіальної громади.

Враховуючи надані перевізником розрахунку по вартості перевезення пасажирів до сіл Кунашівка, Наумівське, Паливода міськвиконком затвердив тариф на перевезення в розмірі 14 гривень. До цієї суми включені тарифна вартість, страховий платіж (3% від тарифної вартості) та податок на додану вартість (20 % від тарифної вартості).

Нині проїзд до Кунашівки міжміським автобусом вартує 17 гривень. За словами представниці старостинського округу, питання комфортного перевезення громадян до міста дуже важливе і турбує селян давно. А до Паливоди та Науміського уже пів року автобуси не курсують взагалі.

Рішення виконавчого комітету набере чинності з дати оприлюднення на шпальтах міської газети «Вісті».

Ольга Рогачова