“Жодна добра справа не повинна залишитися безкарною”, вирішив мер Ніжина Анатолій Лінник і віддав розпорядження познімати таблички з вітанням народного депутата України VIII скликання Олександра Кодоли на дитячих майданчиках, які з’явилися у Ніжині протягом останніх років. До останнього часу ці таблички жодним чином не заважали Ліннику на майданчиках, які він радісно відкривав з Олександром Кодолою, ще рік-два тому.

Події розвивалися стрімко. Вранці  30 липня комунальники взялись не за прибирання чи наведення порядку на вулицях, за дуже «важливу» справу для міста — зняття табличок з дитячих майданчиків. То в одному, то в іншому мікрорайоні з'являлись працівники комунальних служб і відкручували чи зпилювали болгаркою таблички “З турботою про дітей”,  з дитячих майданчиків, встановлених за ініціативи народного депутата Олександра Кодоли. Звісно, це привернуло увагу людей. 

Журналісти нашого видання, власне, особисто стали свідками діалогу місцевих жителів і комунальників на території дитячого майданчику, що біля Будинку культури.

Як тільки комунальники почали відкручувати чергову табличку з майданчика, з запитаннями до керуючого процесом підійшли люди із запитанням: «Що за роботи ведуться, в той час, як на майданчику граються діти?» У відповідь прозвучало пояснення: «Є усне розпорядження на зняття табличок». Відповідно, письмові документи на таке розпорядження були відсутні. Від людей прослідувало наступне питання: «Навіщо ж це робити, і чим вони заважають?» Знову ж відповідь: «Розпорядження, яке мусимо виконувати».

Розуміючи, звідки «дме вітер», представники громади, не стримуючи емоцій просили припинити ці роботи, адже в  місті є важливіші справи, ніж зняття табличок на дитячому майданчику.

«Навіщо знімати ті таблички? Хлопці, не провокуйте. Людина зробила гарну справу для наших дітей. Ми вдячні, і вважаємо, не потрібно псувати те, що є», — висловилась місцева жителька.

Напевно у Анатолія Лінника, зовсім коротка пам’ять, адже  ігрове містечко біля Будинку культури, як і багато інших він відкривав, разом з Олександром Кодолою і висловлював депутату щиру вдячність за таку ініціативу, адже – вона на радість дітям та їх батькам.


На фото, Анатолій Лінник та Олександр Кодола відкривають ігрове містечко біля Будинку культури. Тоді табличка меру не заважала

Та чомусь, за три місяці до виборів таблички, де написано ім'я Олександра Кодоли, почали заважати владі. 

Цікаво, а чи порахував хтось витрати комунальної служби міста на це безглузде  “усне розпорядження”? Розрахунок оплати робочого часу працівників, пального для автомобілів, тощо  і чи дійсно в місті, яке давно потребує господаря, немає більш важливих справ для комунальників? Тож будемо слідкувати, які ще мерські ініціативи з “покращення благоустрою” Ніжина з’являться ближче до виборів?