Влада Носівської міської ради обіцяє дозватися до суду на власника прибудови, якщо той у найкоротші строки не позбудеться її.

Міськрада на Чернігівщині повстала проти забудови, назвавши її «сарай з пристройкою»

Про це владці в досить радикальному тоні повідомили на муніципальному сайті:

«Інакше й не скажеш про той «архітектурний» ансамбль, який віднедавна доповнила незаконна прибудова до приміщення колишнього готелю. Уже навіть те, що будівельні роботи велися вночі та пізно ввечері говорить самі за себе. Власник приміщення Олег Яременко знає ж бо, що всі його дії в цій справі незаконні.

Тільки чомусь здається йому, що міська рада буде так само лояльна до нього, як і у 2014 році, коли 27 квітня уклали договір оренди на землю строком на 49 років під мінімальні 3 %, коли максимальна ставка становила 12 %.

Склалося дещо інакше.

Власника приміщення колишнього готелю неодноразово запрошували на розмову до міської ради, апелювали до свідомості і, врешті, до закону, проте він настоював на своєму: має зареєстровану декларацію на будівництво в Державній архітектурно-будівельній інспекції (ДАБІ) від 4.11.2015 р.

Після неодноразових звернень міської ради протягом 2017–18 років, відбулися таки перевірки, а декларацію про початок виконання будівельних робіт по реконструкції нежитлової будівлі від 4.11.2015 — скасовано.

Власнику надали припис від 23.11.18 року стосовно незаконних споруд і самовільного будівництва, а також зобов’язали добровільно знести все, що було збудовано.

Носівська міська рада, яка діє виключно в законодавчому полі, уже 17 грудня 2018 року надіслала лист на ім’я начальника ДАБІ в Чернігівській області з проханням вжити до Яременка Олега Миколайовича заходів реагування, передбачених ст. 38 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

Адже виданими йому містобудівними умовами не передбачалася зміна геометричних розмірів будівлі, а також враховуючи, що будівництво ведеться з порушенням будівельних норм на земельній ділянці, що перебуває в оренді і яка належить міській раді.

На вулиці середина січня, власник не реагує, натомість, у так званій прибудові, даруйте, отому сараї, заплановане відкриття магазину. Невідомо, чи знають власники торговельної марки про ці моменти, коли укладали договір оренди, однак міська рада наголошує: наступним кроком буде суд, предметом розгляду якого буде зобов’язання О. Яременка ліквідувати свої прибудови вже примусово. А разом із тим нехай це стане наукою й іншим добродіям, які вважають, що центр міста можна перетворити на все, що намалює їхня уява».

2019 01 12 nn 01

Джерело: cntime.cn.ua