12 липня Анатолій Лінник у великому залі Ніжинської міської ради  відзвітував перед ніжинцями про результати роботи в 2017 році.

Звіт міського голови не залишився без уваги громади Ніжина. Серед тих, хто прийшов послухати мера, були представники різних професій, депутати міської та обласної рад, пенсіонери.

Прослухавши звіт міського голови присутні зауважили, що зроблено та досягнуто багато, але водночас висловили питання, котрі стосувались проблем, які залишаються актуальними в Ніжині.

Активно обговорювали  дороги нашого міста, які знаходяться в поганому стані та неякісне виконання ремонтних робіт. Не оминули увагою і необхідність відновлення вуличного освітлення в деяких частинах міста, адже є ділянки, освітлення яких вийшло з ладу  або й взагалі відсутнє.

Громадський активіст Владислав Попович висловив занепокоєння та недовіру громади до діяльності начальника Ніжинського відділу поліції. А саме загострив увагу на рекламі та продажі наркотичних засобів у нашому місті та недостатню ефективність дій місцевої поліції у боротьбі з даною проблемою.

Не забули в черговий раз наголосити на проблемі, яка склалась з аварійними спорудами у нашому місті. На це питання міський голова наголосив, що в Ніжині протягом двох тижнів працюватиме спеціальна комісія, яка обстежить всі аварійні споруди в нашому місті та після її звіту будуть прийматися рішення щодо них.

Міський голова на завершення подякував всім присутнім за порозуміння та активну участь у обговоренні, пообіцяв взяти всі зауваження та пропозиції до уваги.

Автор — Юлія Гринько