12 квітня з нагоди Всесвітнього дня космонавтики юні ніжинські ракетомоделісти взяли участь у міських змаганнях з ракетомодельного спорту. Не завадила змаганням і так звана «нельотна погода», бо вихованці гуртків ракетомоделювання Ніжинської СЮТ вміють завзято долати будь-які перешкоди. 
Підтримати юних техніків-спортсменів зібралися всі ніжинські прихильники ракетомодельного спорту, ракетомоделісти-початківці, досвідчені майстри цієї справи, випускники СЮТ, ветерани клубу «Планета», батьки гуртківців та всі, хто з дитинства захоплюється космонавтикою і ракетобудуванням. 

Головний суддя змагань Д. Б. Приданніков привітав учасників змагань зі святом, ознайомив їх з регламентом та правилами польотів та побажав усім успіху, а особливо тим, для кого це були перші випробування. 38 моделей одна за одною здіймалися в небо. Відрадно, що всі запуски пройшли вдало, переможці вибороли призові місця з відривом буквально у секунди.
Незважаючи на вітряні й прохолодні погодні умови на місці змагань було гаряче, адже загальний бойовий дух, жага перемоги та емоційне піднесення створили навколо відповідну атмосферу. Не могло не викликати захоплення наскільки чітко, відповідально й професійно діяли всі, хто долучився до проведення змагань. 
Майстри спорту України, Чемпіони Європи та Світу із задоволенням допомогали тим, хто робить перші кроки в ракетомодельного спорті, всі були єдиною, злагодженою командою, щиро вболівали один за одного. 
По поверненню до рідної лабораторії ракетомоделювання, де саме і створювалися ракети для змагань, діти з нетерпінням чекали на результати. Їх наставники В. В. Панахно, С. В. Шуляк, С. С. Івченко та Д. Б. Приданніков із гордістю за своїх підопічних оголосили підсумки та вручили їм заслужені нагороди. Звичайно, наставники не забули вказати своїм вихованцям на те, над чим ще потрібно попрацювати аби результати були ще кращими. 
Успішне завершення змагань всі радо відсвяткували солодощами та смаколиками. 

Вітаємо всіх ніжинських ракетомоделістів зі святом та бажаємо успішних виступів на обласних, всеукраїнських та міжнародних змаганнях!

Ніжинська станція юних техніків