Міністр соціальної політики України Андрій Рева розраховує на внесення до Верховної Ради законопроекту про монетизацію пільг на проїзд у громадському транспорті до 2017 року.rew_1_650x410

"Очевидно, необхідно перейти від системи натурального надання преференцій до грошових компенсацій за ті чи інші пільги. В нашому суспільстві є різні пільгові категорії, які мають право на різні види пільг. Якщо їх всіх систематизувати і потім ці пільги монетизувати, тобто виплачувати в грошовій формі, то після цього можна буде сказати, що гроші, виплачені людині, вона може використовувати, як вважає за необхідне, але при цьому платить за послуги на рівні з іншими ", — сказав він в ході зустрічі з представниками регіональних ЗМІ в Києві у понеділок.

Міністр зазначив, що в разі пільг на проїзд у транспорті жителі міст мають більше можливостей ними скористатися в порівнянні з жителями сіл, пише Інтерфакс-Україна.

Монетизація ж пільг, за словами А. Реви, дозволить жителям сіл отримати компенсацію за невикористані пільги.

«Такий законопроект Міністерством соціальної політики розроблено і після того, як він буде схвалений Кабінетом міністрів України, він буде поданий на розгляд Верховної Ради України, ми сподіваємося до кінця року», — сказав міністр.

glavnoe.ua