До сьогодні кожен, хто одружувався чи тільки планує зв'язати себе узами шлюбу вже переконався, що безліч бюрократичних процедур абсолютно не потрябні. Більше того, під час подачі заяви можна відчути не тільки наявність держави, але і зустрітися з корупцією. З цим вирішив боротися Павло Петненко — міністр юстиції України.

66965
Він відмітив, що восени укладання шлюбу українцями буде за новими, спрощеними правилами. Зареєструвати шлюб можна буде у нотаріса, за спеціальною прискореною процедурою, а зробити це можна буде всього за день. Тобто, якщо раніше такими функціями, як реєстрація одружень, народження та смерті займалось Міністерство юстицій, то тепер ці обов'язки будуть перекладені на органи місцевого самовряжування і нотаріусів.
Ця спрощена процедура повинна відвести Україну від Радянського часу, допомогти рухатись вперед. Та перш ніж змінювати правила реєстрації шлюбу у всій країні, через кілька тижнів буде запущено кілька пільтних проектів. Вони будуть направлені на реалізацію данного задуму тільки в кількох населених пунктах. Поки що не вирішено, де саме це відбудеться, однак уже зараз Павло Дмитрович переконаний, що це будуть туристичні місця, а також населені пункти прифронтових зонах, щоб бійці АТО не чекали 30 діб з дня подачі заяви.

photo_originals
Шлюб можна буде укралсти за добу, або навіть за годину. Звісно, ця послуга не буде безкоштовною і стоятиме трохи дорожче. Більше того, укладати шлюб можна буде цілодобово.