Сьогодні, 2 листопада, у Ніжині з робочим візитом побував міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов. Він відвідав Ніжинську центральну міську лікарню.

У зустрічі взяли участь Ніжинський міський голова Олександр Кодола, заступник міського голови Ірина Грозенко, голова Чернігівської обласної адміністрації В’ячеслав Чаус, заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Жанна Шерстюк.

Генеральний директор КНП «Ніжинська центральна міська лікарня» Олександр Костирко розповів про реконструкцію приймального відділення, яка проводиться у рамках програми «Велике будівництво».

У ході зустрічі обговорили етапи реконструкції, оглянули відремонтовані приміщення приймально-діагностичного відділення.

Наразі всі будівельні роботи завершено, залишилось під'єднати нове обладнання до електромереж.

На ці потреби міська рада виділила 500 тис. грн на проектні роботи та 1 181 000 грн — на електромонтажні роботи. Наразі проводиться тендер щодо визначення підрядника для виконання цих робіт.

Міський голова Олександр Кодола запевнив, що міська влада зацікавлена в тому, щоб приймальне відділення розпочало роботу якнайшвидше.

Учасники зустрічі домовилися, що найближчим часом буде завершено підключення медичного обладнання, і мешканці громади вже зможуть користуватися новими медичними послугами.

За матеріалами Ніжинської міської ради

Фото Валентини Савчук