Починаючи з 1-го жовтня на території Чернігівської області проводиться місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів та вибухових матеріалів, який триватиме до 31-го жовтня.
Дізнавшись про це від працівників поліції, мешканці міста Ніжина вирішили скористатися передбаченою законом можливістю уникнути відповідальності за незаконне придбання та зберігання зброї та боєприпасів і добровільно принесли їх до Ніжинського відділу поліції.
Так, з початку місця у громадян вилучено 3 одиниці мисливської нарізної зброї, 1 мисливську гладкоствольну рушницю та 1 пристрій для відстрілу набоїв не смертельної дії (травматичний пістолет) і до поліції продовжують приносити зброю.

Зважаючи на це, закликаємо громадян, які мають будь-які придбані нелегально вибухові пристрої, боєприпаси, а також вогнепальну, мисливську, газову чи холодну зброю — добровільно здати їх до Ніжинського відділу поліції.

Там же, всі бажаючі можуть оформити дозвіл на зберігання зброї, зареєструвати (перереєструвати) її та у подальшому володіти нею у законний спосіб.

За додатковою інформацією звертатися у відділ контролю обігу зброї у сфері дозвільної системи Ніжинського відділу поліції або за тел. 046-312-51-05.
Відділ контролю обігу зброї у сфері ДС
Ніжинського відділу поліції
Джерело: mynizhyn.com