Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко звернувся до суду з позовом про захист честі і гідності проти президента України Володимира Зеленського.

Про це повідомив його адвокат Денис Ципін у відеозверненні, оприлюдненому в Facebook в середу, 27 травня.

«Я, Денис Ципін, адвокат мера Черкас Анатолія Бондаренка, подаю до Печерського районного суду міста Києва позовну заяву про захист честі і гідності, ділової репутації мера Черкас. Ми всі пам'ятаємо, що кілька днів тому президент України Володимир Зеленський назвав Бондаренко бандитом. Ось відповідь. Наш справедливий, непідкупний Печерський районний суд розгляне позовну заяву і визначить, хто винен, а хто ні. Чи може президент України називати кого-небудь бандитом в цій країні? Я вважаю, що це незаконно. Тому побачимо і побачимося з президентом України в суді», — заявив адвокат.

В якості компенсації Бондаренко просить стягнути з Зеленського 1 гривню за моральну шкоду і «приниження честі, гідності і ділової репутації».

Нагадаємо, під час прес-конференції 20 травня президент Володимир Зеленський заявив, що мер Черкас є фігурантом 19 кримінальних проваджень.

«Я не можу говорити про мера Черкас. Як говорити, якщо місцевий глава має 19 кримінальних проваджень? Хто це? Я за один стіл з такими бандитами не сяду», — сказав Зеленський.

Зазначимо, раніше у Бондаренка розгорівся скандал з владою після передчасного послаблення карантину в Черкасах.

Джерело Слово і діло
Фото з мережі