24 травня народний депутат України Олександр Кодола відвідав смт Срібне, щоб перевірити, як працює придбане за його сприяння обладнання та поспілкуватися з медичними працівниками.

Зокрема, політик вирушив до Срібнянської центральної районної лікарні, для якої за його сприяння були виділені кошти в розмірі 190 тисяч гривень на закупівлю медичного обладнання. Також Олександр Кодола відвідав Срібнянський центр первинної медико – санітарної допомоги, який отримав 170 тисяч гривень на закупівлю медичного обладнання.

Під час перебування в медичних установах Олександр Кодола зміг особисто пересвідчитися, як працює автоматичний гематологічний аналізатор, який і був придбаний для проведення високоточного аналізу крові. Скористатися роботою цього сучасного пристрою, який видає результаті вже за п`ять хвилин, вже змогли багато мешканців Срібного та району. А лікарі в свою чергу відзначили значну його перевагу та  важливість  застосування для визначення діагнозу пацієнтів.

Варто зазначити, що Олександр Кодола кожного року допомагає всім медичним закладам свого виборчого округу в придбанні необхідного медичного обладнання. А в 2017 році він залучив кошти у розмірі більше 1 мільйона гривень для здійснення капітального ремонту Срібнянської центральної районної лікарні.

          «Одним із найважливіших напрямів моєї діяльності в окрузі  – допомога громадам у розвитку медицини.  Адже це перш за все робота на перспективу, на наше майбутнє, на забезпечення здоров`я мешканців Чернігівщини. За майже п`ять років депутатської діяльності я посприяв у придбанні необхідного медичного обладнання, а також у проведенні ремонтних робіт медичних установ свого виборчого округу. У подальшому я буду продовжувати працювати у цьому напрямку докладатиму максимум зусиль для реалізації необхідних для громад проектів», — вважає Олександр Кодола.  

Прес-служба народного депутата України Олександра Кодоли