Ніжинська влада намагається активно боротися із незаконно встановленими спорудами чи навіть автомобілями на території міста. І коли МАФи почали прибирати вже на початку цього року, то «припаркований» біля території ЗОШ №10 МАЗ Донченка ніяк не можна було зрушити з місця.71215donchenko

Вантажний автомобіль напротязі декількох років створював аварійну ситуацію на відрізку дороги, який веде до школи. Через нього не могли рухатись піхоходи, тому повинні були рухатись по проїдждій частині дороги. Ні звернення адміністрації школи, ні прохання батьків не змогли переконати пана Донченка перемістити власний автомобіль в інше, законне місце.

Лише завдяки зусиллям постійної комісії з питань законності розміщення вантажівки підприємця може змінтися. І все тому, що Микола Донченко побажав придбати земельну ділянку за 118 725 грн., та місцева влада відмовила в продажі, продовживши оренду. На засіданні наголосили, що подібні об'єкти повинні бути прибрані із незаконно зайнятих територій на протязі десятиденного терміну.

Виявилося, що тільки такий тиск на підприємця зміг досягти позитивних результатів. Тепер вулиця Широкомагерска назавжди позбавилась зламаної вантажівки.

Нагадаємо, у лютому місяці поточного року на дану вантажівку був здійснений «напад». Невідомі у балаклавах та на чотрирьох бусах намагалися відбуксувати авто. Навіть поліція відмовилася якимось чином реагувати на ці події і лише збоку спостерігала за тим, що відбувалося.

Фото з мережі