Вперше влада завагітніла у 16 років і мала трьох дітей від трьох чоловіків.

20-річна Владислава Трохимчук, яка залишила вмирати від голоду двох своїх дітей, постійно просила гроші на фальшиву хвороби свої доньки.

Про це у Facebook написав уповноважений президента України з прав дитини Микола Кулеба.

«З показів родичів, друзів та інтернет-листування Влади стало відомо, що вона постійно зверталась до них з проханням про фінансову допомогу, говорячи, що Аня (дівчинка, яка залишилась живою) має пухлину головного мозку і потребує постійного лікування (це лікарі спростували)», — написав він.

 

За словами Кулеби, стан Ані поступово покращується. Сьогодні її планували перевести до звичайної палати, але вирішили поки що залишити у палаті інтенсивної терапії, щоб обмежити її контакт з оточуючими. Сьогодні її відвідали біологічний батько і бабуся.

7 грудня відбулося засідання комісії з питань захисту дітей Голосіївської РДА, на якому було вирішено підготувати та подати заяву до суду щодо позбавлення батьківських прав Владислави та біологічного батька Ані.

Новонароджена дитина Влади у гарному стані. За нею доглядає бабуся — мати співмешканця, від якого дитина.

Кулеба наголосив, що у Влади у її 20 років було троє дітей від трьох різних чоловіків (юридично – від двох), а вперше вона завагітніла у 16 років.

 

«Ця історія ще раз доводить, що під віртуальним благополуччям дуже часто може приховуватись величезна проблема, яка закінчується трагедією. Всім державним органам потрібно приділяти особливу увагу таким сім'ям, щоб запобігати подібним трагедіям», — написав Микола Кулеба.

«Ми можемо звинувачувати Владу, але зараз нас більше цікавить, що ж все-таки відбулося у її житті і умовах, у яких вона росла, та що призвело до цієї трагедії. Саме ця інформація (хотілося б) допоможе нам у майбутньому не допустити подібних випадків», — додав уповноважений з прав дитини.

Нагадаємо, 20-річна жінка залишила своїх двох маленьких дітей на 9 днів самих. Вона замкнула дворічну Ганю та однорічного Данилка в квартирі, з їжі в них було лише кілька цукерок. Сама мати з новим цивільним чоловіком і третьою новонародженою дитиною в цей час жила в іншому районі столиці. Коли повернулася, Данилко був уже мертвим, а Гануся ледве дихала. Лікарі пізніше привели малу до тями, нині вона одужує. Для горе-матері суд обрав запобіжний захід – арешт без права внесення застави. Їй загрожує 8-річне тюремне ув'язнення.
tsn.ua