Відео, де діти виконали оновлений Гімн України, збирає сотні тисяч переглядів.

Вокальний ансамбль з Новомосковська переробив слова Гімну України і став популярним на всю країну. 730 тисяч переглядів зібрали підлітки, виконавши український гімн у рок-версії.

Замість слів «Ще не вмерли України і слава і воля...» діти співають набагато позитивніший текст.  Його написав Олександр Храпов,  сучасний музикант-гітарист, композитор. Саме оранжувальник створив кавер-версію Гімну.

«Процвітає Україна, її слава й воля. 

Вже нам, браття українці, усміхнулась доля.

Гинуть наші вороженьки, як роса на сонці,

бо пануємо ми, браття, у своїй сторонці».

Слухачам така версія оновленого Гімну дуже сподобалась. Українці масово почали у коментарях підтримувати ініціативу молоді. Адже давно ходять розмови про те, що в Головній пісні українці мають бути впевненими в перемозі, а не згадувати сумну історію нашого народу.

«Скасувати старий текст, та вподобати цей як за основу!!!!», «  Вважаю, що гімн України на сьогодні дуже достойний та не потребує змін. А та пісня має право на існування. Оптимістична.)»,

«Очень правильно петь в завершенном настоящем: „ усмiхнулась доля“, а то слова: „усмiхнеться“ уже 28 лет и не понятно, когда же все -таки усмiхнеться...», « Супер гимн! Предлагаю изменить старый гимн на новый!👍😉😉💪»

Українці підтримали юних і талановитих дітей, які вкладаючи душу, виконали український гімн на новий лад.

Джерело: Znaj.UA