В Україні очікується метеоудар рівня G1

У жовтні 2019 року протягом двох днів — 24 і 25 числа — на Землі вируватимуть магнітні бурі. Про це свідчать прогнози експертів Лабораторії рентгенівської астрономії Сонця. Так, в Україні очікується метеоудар рівня G1. Після цього магнітосфера заспокоїться — до 11 листопада бур не передбачається.

Щоб залишатися в тонусі й мінімізувати негативний вплив магнітних бур, фахівці радять у цей період дотримуватись простих порад. Так, цей час краще провести в спокої, уникаючи стресових ситуацій і надмірних навантажень — як фізичних, так і емоційних. Слід більше відпочивати, висипатися й гуляти на свіжому повітрі. Для поліпшення самопочуття у такі дні рекомендується не переїдати, щоб не збільшувати навантаження на серцево-судинну систему. Дотримуйтесь меню, що складається з легкої їжі, мінімізувавши вживання дуже жирних, гострих й занадто солоних страв. Варто відмовитися від алкоголю і кави, замість цього пити більше води й заспокійливі чаї.

Детальніше читайте на УНІАН: https://www.unian.ua/health/country/10719522-magnitni-buri-u-zhovtni-koli-ukrajinu-nakriyut-meteoudari.html