Правоохоронці підозрюють зловживання у Службі автомобільних доріг. За попередніми даними, сума збитків державі може складати понад 224 мільйона гривень. Про це повідомила прес-служба прокуратури Києва.

Тривають слідчі дії: зранку синхронізовано проводяться обшуки у 15 областях. Залучено понад півсотні правоохоронців, уточнили у відомстві.

Чи справді тривають обшуки і у Чернігівській області — невідомо. У прес-службі чернігівської філії Служби автомобільних доріг повідомили, що нічого про це не знають.

Підозру оголосили поки одному топ-посадовцю ­– першому заступнику начальника Служби автомобільних доріг у Київській області. Втановилено, що він провів фінансово незабезпечені тендери на виконання будівельних робіт, а також підписав акти про їх виконання, завідомо знаючи про неможливість їх оплатити через відсутність коштів на рахунках Служби автомобільних доріг в Київській області.

Завдяки штучно створеній заборгованості підрядні організації у подальшому через суд стягнули з Служби автомобільних доріг інфляційні втрати та 3% річних на суму понад 4 млн гривень, завдавши збитки державному бюджету на зазначену суму.

Джерело: cntime.cn.ua