Користувачі соцмережі, які минулого тижня дивувалися, чому станція «Лівобережна» після ремонту не зовсім не схожа ту, яка була на проекті, нині вже просто обурюються – ремонт виконали украй неякісно.

Про це повідомив Emil Dervish у facebook.

Він виклав у мережу фото інстаграму Антона Вергуна.

«Ремонт робили під Євробачення, щоб гості міста не так лякались нашого метро. Як бачимо, вийшло жахливо. 2 хвилини пошуку в системі, і ось цей тендер. Виявляється, що на фотках ви бачите ремонт майже за 1 мільйон доларів! Ремонт робило ТОВ „Енергодарбудмеханізація“. Відомі всі: хто замовляв, контролював і виконував роботи, можете подивитись контракт, та оцінити відповідність роботи завданню (особливо цікава відповідність пункту 2 контракту „якість робіт“). Що робити? Розповсюджуйте пост!», — написав Олексій Соболев.

Він також доваж, що можна залишити відгук на Дозорро.

«Чим більше розголос, тим більше ймовірність, що всім відповідальним дадуть суворих люлєй, а роботу виправлять», — підсумував Соболев.

Користувачі соцмережі називають такий ремонт «жахом», «лютою жестю», «марнотратством», або і взагалі не знаходять цензурних слів.

Вони пропонують змусити виконавців усе переробити власним коштом, або посадити всіх винних – від виконавця до контролерів і чиновників, або навіть розстріляти.

Заступник мера Києва з питань транспортної інфраструктури Ілля Сагайдак відзначив, що це «печально», але додав, що вже не працює в адміністрації Києва.

«Я не проводив цей тендер і не відповідаю за всяких гавно-підрядників. Я, коли ще курував напрямок, давав поради по дизайну проекту, але це геть інший проект!!! Я мовчу уже про якість», — написав Сагайдак.

Він назвав ремонт «халтурою» і порадив КМДА не платити за таку погану роботу.

«Що ми маємо? Купу халтури за великий бюджет та дизайн, який зовсім відрізняється від того, що пропонувався, коли я був профільним заступником. Я раджу не платити жодної копійки таким підрядникам і виставити претензію за неякісний ремонт», — написав Сагайдак.

Київська адміністрація поки ніяк не відреагувала на неякісний ремонт, а в КП «Київський метрополітен» наголосили, що наразі роботи тривають, зокрема, і в нічну зміну, і про зраду говорити рано.

«Для зменшення незручностей, а також досить стислі терміни, ми відкрили вестибюль одразу після закінчення комплексу робіт, необхідного для безпечного перевезення пасажирів. Водночас, частина робіт там ще виконується в нічні зміни, а де це не впливає на безпеку перевезень – також у денні», — повідомили у прес-службі метро.

Зокрема, наразі тривають роботи з облицювання зовнішньої стіни до міської електрички, встановлення дверної групи, навігації, а також і декоративні елементи, і навіть заміна назви станції.

«Завершення ремонту, як і повідомлялося раніше, заплановано на кінець квітня. Також зауважимо, що кошти за виконання робіт ще не перераховувалися. Оплати здійснюватимуться виключно після повного закінчення робіт та підписання актів, як це передбачено законодавством», — підсумували у прес-службі метро.

Як відомо, у середині січня КП «Київський метрополітен» оголосило повторний тендер на реконструкцію фасаду й вестибюлю станції «Лівобережна» за 24,8 мільйона гривень.

Українська правда. Київ