Фото: Олег Василишин

З огляду на рекордну кількість снігових опадів, яка випала за попередні три доби у Львові, на допомогу прибиральникам кинулися жителі будинків.
Не зволікаючи, жителі нашого міста масово публікують світлини з прибирання дворів.

Львів’яни гуртуються та розчищають територію навколо себе від навали снігу й закликають також долучатись інших. Кажуть, це дуже просто і легко.

Вулиця Пасічна, 173-175

“Цілком таємно. Під покровом ночі група осіб слов’янської зовнішності в кількості 16 чоловік вивезла сніг з прибудинкової території по вул.Скрипника,39 у невідомому напрямку під схвальні вигуки жіночої частини мешканців будинку”, – ділиться Олег Василишин.

ОСББ Кавалерідзе 19.

“Найкращий двірник Залізничного району 2019 року тримає марку. Пані Ганні Баран 87 років! Спільно з небайдужими мешканцями розчистили Виговського 21. Велика подяка їм”, – пише Віталій Чорний.

Один з будинків Личаківського району. “Поки інші пишуть про неприбрані вулиці та двори – ми працюємо!” Фото: Андрій Глуховський

“Хочу подякувати своїм дружнім і згуртованим сусідам з Антонича, 32 за те, що в такий складний період не скиглили, а взяли лопати в руки і розчистили проїзд для екстрених служб. На все у нас пішло 5 годин, зламали 2 лопати, але то було варте того. Хоча сніг і далі мете, це нас не зупинило, треба буде – завтра вийдемо ще!”, – пише львів’янин Ігор Михаленич.

Ще один з дворів, адреса не вказана. Фото: Юлія Гоїнець


Джерело: Львів місто натхнення