Володимир Андрієць,Голова Лосинівської ОТГ:
«Олександр Кодола – це перший народний депутат, якого побачили в Лосинівці. Відмічу, що Олександр Михайлович буває в нас часто, цікавиться розвитком громади. Спільно ми відвідали кожен населений пункт громади, провели зустрічі з жителями. Він знає всі проблеми в ОТГ.
Олександр Кодола насправді працює і його роботу видно в нашій громаді. Наприклад, у 2017 році за підтримки народного депутата встановили дитячі майданчики у всіх населених пунктах. Того ж року ми відремонтували всі зупинові комплекси, а Олександр Михайлович допоміг нам встановити ще 13 нових, сучасних зупинкових комплексів. Ще народний депутат допоміг нам з ремонтом НВК, встановив «сонячне дерево». Це ноу-хау на сонячних батареях, від виробленої енергії можна підзарядити телефон, вночі – світяться ліхтарі. Біля дерева є зона вільного WI-FI.
Загалом спільну роботу з народним депутатом я можу поділити на дві категорії: матеріальну та нематеріальну. Матеріальна – речі, що вдалося придбати або зробити за залучені депутатом кошти. А нематеріальна – підтримка, яку надає нам Олександр Кодола. Ми вдячні Олександру Михайловичу за сприяння у боротьбі за пункти Укрпошти у селах нашої громади. Підтримка була колосальна!Я дуже вдячний Олександру Кодолі за підтримку та розвиток Лосинівської громади!»