Іван Бондар, головний лікар КЗ “Ніжинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги”:

“Я дуже задоволений роботою Олександра Кодоли і вдячний йому за підтримку. Олександру Михайловичу вдалося залучити кошти на придбання медичного обладнання та інструментарію для КЗ “Ніжинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги” у 2016 та 2019 роках. Окремо обладнання та інструментарій придбали для амбулаторій, амбулаторій загальної практики сімейної медицини, фельшерсько-акушерських пунктів, фельшерських пунктів Ніжинського району. Придбали і засоби для пересування (велосипед, електровелосипед, електроскутер) для  амбулаторій загальної практики сімейної медицини, фельшерсько-акушерських пунктів, фельшерських пунктів Ніжинського району. Як бачите, в нас була тісна співпраця.  Люди знають про таку допомогу нардепа, оцінюють його справи.
 Слідкую за діяльністю Олександра Михайловича у Верховній Раді України. Бачу, що він переймається не тільки медициною на селі, а ще й працівниками освіти. Лише він звернув увагу на низькі заробітні плати вихователів садочків.
 Олександр Кодола — простий, комунікабельний, цікавиться проблемами людей, робить багато користних справ для людей. Він відповідальний та енергійний“