Наприкінці грудня лікарі області отримали ключі від відомчих квартир.

Так, 52-річний Михайло Білоконь, лікар-анестезіолог Ніжинської центральної міської лікарні, отримав однокімнатну квартиру, майже 36 квадратних метрів. Власник житла помер, спадкоємців не було. Михайло Валентинович має 28 років стажу. Одружений, дорослі діти проживають окремо.

— Житло, відповідно до закону, відійшло міській громаді. Було вирішено зробити в ньому ремонт та використовувати як службове для медиків, — повідомила Оксана Лях, начальниця відділу квартирного обліку, приватизації житла та ведення реєстру Ніжинради. — Лікарі-анестезіологи зараз найзатребуваніші в лікарнях міста. Було вирішено їм надавати житло першочергово. Також Михайло Валентинович зараз проходить курси по дитячій анестезіології.

А от 25-річний Ілля Удовенко, лікар ортопед-травматолог Корюківської ЦРЛ днями отримав ордер на трикімнатну квартиру, площею 33,2 квадратного метра (33 — це не помилка. Це життя таке веселе). Чоловік родом із села Величківка, що на Менщині. Проходив інтернатуру в хірургічному відділенні Корюківської ЦРЛ, де працює з серпня 2021 року.

— Квартира хоч і трикімнатна, але невелика. Я неодружений, проживаю сам, мені вистачить. До Корюківки працював у столиці. Коли знайшлося місце, переїхав ближче до дому, — розповів телефоном Ілля Удовенко.

У грудні також отримали квартири Алла Романовська,'педіатр, і Ольга Бубенець, анестезіолог Корюківської ЦРЛ.

Якщо лікарі пропрацюють ще 10 років з повним навантаженням, то зможуть приватизувати отримане житло. Відповідно, якщо ж звільняться раніше, то повинні їх залишити.

«ВісникЧ» №52 (1859) від 30 грудня 2021, Ольга Самсоненко

gorod.cn.ua