Як повідомив сьогодні, 8 листопада, на щотижневій оперативній нараді генеральний директор КНП «Ніжинська центральна міська лікарня ім. М. Галицького» Олександр Костирко, на коронавірус за минулий тиждень захворіли  334 особи, з них 21 – діти (проти 385 осіб і 7 дітей позаминулого тижня).

Тобто ситуація дещо стабілізувалася. Навіть намітилася тенденція до зменшення, — зауважив керівник медзакладу.

До міської лікарні за минулий тиждень за напрямком COVID-19 госпіталізовано 59 пацієнтів, у 47 з них діагноз вже було підтверджено. За попередній період було госпіталізовано 83 пацієнти, діагноз підтверджено було у 81 пацієнта.  

За вказаний період за напрямком COVID-19 зафіксовано 21 летальний випадок проти 11 на позаминулому тижні.

За останню добу госпіталізовано 10 осіб, з них один – з COVID-19, ще два – з підозрою на пневмонію.

Летальних випадків за добу – два: одна людина – за хірургічним напрямком, друга – за напрямком COVID-19.

В середньому на добу лікарня потребує 60-70 балонів кисню. Тобто потреба у кисню також трішки зменшилася – приблизно на 30-40 балонів.

«Щодо летальних випадків. Треба зауважити, що центральна міська лікарня є опорною по наданню допомоги хворим на COVID-19 у Ніжинському районі. Який відсоток ніжинців у ній лікується?» — поцікавився Ніжинський міський голова Олександр Кодола.

«Близько 60% — це жителі Ніжинської громади та 40% – населення з інших районів. Тому летальність, про яку йдеться, стосується саме п’яти районів. Ми приймаємо пацієнтів здебільшого у важкому стані. Люди, дізнавшись про хворобу, часто лікуються самостійно. А ще – можуть мати супутні захворювання. Крім того, летальних випадків чимало серед невакцинованих. Так, хворіють і вакциновані, але у вакцинованих людей перебіг хвороби значно легший, тому вкотре закликаю населення щепитися!» — підкреслив О. Костирко.

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук

Фото з мережі Інтернет