Екс-президента України у старому корпусі університету вітав Молодіжний хор «Світич» — хор Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя створений у 1993 році. Художні керівники та диригенти хору — Шумська Людмила Юріївна та Костенко Людмила Василівна. У своєму виступі хор задіяв і подарований Кучмою білий рояль.

Супроводжували гостя голова Чернігівської облдержадміністрації Валерій Куліч та перший заступник голови Чернігівської обласної ради Валентин Мельничук. Ректор НДУ Олександр Самойленко та міський голова Анатолій Лінник зустрічали Леоніда Кучму в університеті.

Після приголомшливого шоу хору, Леонід Кучма пообіцяв ще зо п’ять стипендій для студентів НДУ зі свого Президентського фонду  «Україна». Під-час візиту до нашого університету він відвідав картинну галерею та музей Гоголя.

Для перегляду усіх фото, натискайте знак стрілки на галереї

Довідка: Президентський фонд Леоніда Кучми «Україна» — благодійна організація, яка спрямована на гуманітарну діяльність для підтримки обдарованої молоді в Україні, а також — науково-експертну, аналітичну роботу та міжнародну співпрацю. Президентський фонд «Україна» був презентований 11 листопада 2004 року Леонідом Кучмою, який став головою Фонду.

Ольга Рогачова

фото автора