Українське державне підприємство поштового зв'язку «Укрпошта» тимчасово припинило прийом комунальних платежів на рахунки київського комунального підприємства «Головний інформаційно-обчислювальний центр» (ГІОЦ) у зв'язку з нерентабельністю послуг, — повідомляє прес-служба «Укрпошти».110103_6.thumb

««Укрпошта» тимчасово призупиняє прийом комунальних платежів на рахунки київського комунального підприємства «Головний інформаційно-обчислювальний центр». Цей крок обумовлений нерентабельністю співпраці УДППЗ «Укрпошта» з ГІОЦ, про що свідчить аналіз економічної ефективності надання послуг, зокрема, послуги з прийому платежів за договором з ГІОЦ, проведений «Укрпоштою» у другій половині 2016 року», — йдеться в повідомленні.

У кінці грудня Міністерство інфраструктури України погодило проект фінансового плану Українського державного підприємства поштового зв'язку «Укрпошта» на 2017 рік, — повідомляє УНІАН.

Затверджений міністерством фінплан передбачає збільшення загальних доходів компанії порівняно з 2016 роком на 20,3% — до 5,54 млрд грн, зростання загальних витрат — на 20,9%, до понад 5,5 млрд грн, збільшення витрат на 806 млн грн на оплату праці у зв'язку з підвищенням мінімальної заробітної плати вдвічі з 1 січня 2017 року до 3200 грн, фінансування частини інвестиційних потреб компанії, у тому числі ремонти або матеріальне переоснащення відділень, зростання капітальних інвестицій підприємства порівняно з 2016 роком в 2,4 рази — до 500 млн грн з 206 млн грн. «Укрпошта» в третьому кварталі 2016 року отримала 11,8 млн грн чистого збитку проти 14 млн грн чистого прибутку за аналогічний період 2015 року.

В той же час підприємство збільшило дохід за всіма показниками операційної діяльності на 7,7% — до 1,09 млрд грн. «Укрпошта» входить до сфери управління Міністерства інфраструктури України і є національним оператором поштового зв'язку в країні. Підприємство надає понад 50 видів послуг через 12 тис. відділень по всій Україні. Штат компанії налічує близько 76 тис. співробітників.

«У розробленому і затвердженому фінансовому плані ми змогли збалансувати значне зростання фінансових потреб компанії за рахунок пошуку ресурсів для підвищення ефективності і швидкого зростання підприємства. Важлива складова плану — можливість профінансувати закладені капітальні витрати в розмірі 500 мільйонів гривень. Це повинно створити мультиплікаційний ефект на розвиток компанії в наступні роки, допомогти повернути „Укрпошті“ втрачену частку ринку і підвищити якість сервісів», — цитує прес-служба генерального директора «Укрпошти» Ігоря Смілянського.

Джерело: fraza.ua