Про стан оперативної та криміногенної ситуації у Ніжині сьогодні на оперативній нараді доповіла начальниця Сектору моніторингу Ніжинського відділу поліції Інна Музиченко.

Поліція продовжує нести службу в посиленому режимі. Вже повноцінно працює лінія 102.

Починаючи з 1 квітня у Ніжині зареєстровано 68 звернень громадян. За тиждень слідчими розпочато 15 кримінальних проваджень, з них 2 — наслідки ворожих обстрілів і пошкодження майна.

На території громади було скоєно 3 крадіжки, 2 факти зберігання наркотичних засобів та одне незаконне поводження з вогнепальною зброєю. Крім того, є 1 факт шахрайства та 2 факти незаконного заволодіння транспортними засобами.

У Ніжині продовжує діяти комендантська година, і як зазначила Інна Іванівна, щоденно черговими патрулями на вулицях міста виявляються порушники. У комендантську годину деякі особи переміщуються містом без документів, або у стані алкогольного сп'яніння. З такими порушниками проводиться відповідна профілактична робота.

Але водночас, правоохоронці відмічають позитивний вплив обмежень комендантської години, оскільки рівень злочинності на території Ніжина знизився.

uezd.com.ua

Фото зі сторінки Поліції Ніжинського району