Днями у гуртожитку військового навчального центру в смт Десна на Чернігівщині стався вибух.

З власних джерел УНН від правоохоронців стали відомі обставини інциденту, в якому один військовий загинув, а ще кілька осіб, включно з цивільною особою — дівчиною, — отримали поранення.

До гуртожитку на запрошення старшого солдата (1995 року народження) прийшли дві його знайомі дівчини.

Вказані троє осіб, а також солдат (1998 року народження) та молодший сержант (жінка 1999 року народження) зібралися в одній із кімнат гуртожитку, де, за інформацією джерел агентства, вживали спиртне.

Пізніше одна з запрошених дівчат та молодший сержант почали жартома обливати одна одну водою та забігли до ванної кімнати, де зачинилися, чим викликали невдоволення солдата, який відпочивав разом із ними. Згаданий солдат почав вимагати відчинити двері, а інакше погрожував застосувати бойову гранату. Коли дівчата відмовилися відчинити, він прокричав щось схоже на «Аллаху – Акбар», після чого пролунав вибух.

Вказаний солдат від отриманих під час вибуху травм загинув на місці.

Старший солдат, молодший сержант та дівчина, яка перебувала з нею в момент вибуху, отримали численні проникаючі осколкові поранення різних частин тіла, з якими були госпіталізовані.

Проте, у коментарі Суспільному, начальник навчального центру Віктор Ніколюк сказав, що версію, про вживання алкоголю у гуртожитку під час вибуху, у центрі відкидають.

«Є інформація, що військовослужбовці відпочивали перед цим, і о 17-й прибули до гуртожитку. Тут вони не вживали спиртні напої, тут вони проводили час на власний розсуд, але напоїв спиртних не вживали. В той же час є інформація, що до цього вони десь відпочивали, на природі, можливо так», — каже Ніколюк.

Джерело: Високий вал