Згідно Указу Президента України від 10 вересня 2011 року № 906 «Про державні стипендії для видатних діячів науки, освіти, культури і мистецтва, охорони здоров'я, фізичної культури і спорту та інформаційної сфери», двох кращих викладачів нашого вишу нагороджено державними стипендіями. Про це написали на сайті Ніжинського державного університету ім. М. Гоголя.

 В листопаді цього року призначено державні стипендії, як видатним діячам науки:

САМОЙЛЕНКУ Григорію Васильовичу — професору, докторові філологічних наук, заслуженому діячу науки і техніки України, завідувачу кафедри слов’янської філології, компаративістики та перекладу

КОВАЛЕНКО Євгенії Іванівні — професору, кандидатові педагогічних наук, завідувачу кафедри педагогіки.

В свою чергу, ці викладачі говорять, що отримати від Президента України стипендію — це як визнання тієї роботи, яка була здійснена протягом багатьох років праці в Ніжинській вищій школі, також висловлюють подяку керівництву університету, які підтримали їхні кандидатури, та зазначають, що хотілося б, аби ця стипендія була не просто як матеріальна підтримка, а й стимул для подальшої роботи.

Колектив та студентство Ніжинського державного університету вітає Григорія Васильовича та  Євгенію Іванівну з нагородою!

Найвищий професіоналізм, талант, безмежна відданість справі, працьовитість і наполегливість у досягненні поставлених цілей дали змогу Вам досягти значних успіхів у Вашій діяльності, здобути шану та повагу серед колег та студентства. Впевнені, що ваші досвід, знання і прекрасні людські якості будуть спрямовані на розвиток Ніжинського державного університету та України і в подальшому.

Зичимо Вам здоров’я, наснаги, добра!