У січні цього року 10 кращих гравців настільного тенісу заснували у Ніжині Федерацію тенісу на чолі з Валерієм Фетисовим, доцентом НДУ ім. М. Гоголя,заключивши угоду з відділом спорту при Ніжинській міській раді  про взаємодопомогу. Зараз до складу Федерації входить 15 чоловік.

«Одного дня ми подумали, чому ж  наші спортсмени повинні їздити до інших міст на змагання, якщо їх  можна влаштовувати у рідному Ніжині», – ділиться з журналістами Валерій Сергійович.

Протягом минулого року Федерація провела Відкритий кубок ректора, Чемпіонат Ніжина, Відкритий кубок Ніжина.

10 березня у спортивному залі Ніжинського державного університету зібралось 45 кращих гравців з різних міст Області: Чернігова, Прилук, Ніжина, Ічні, Іржавцю, Коропа, Варви.

Допомогли у проведенні змагань ректор університету Олександр Самойленко та завідуючий кафедрою фізвиховання та валеології Павло Щербак, надавши зал для тренувань, директор “Ніжинського дослідно-механічного заводу» Анатолій Ворона, надавши матеріальну допомогу у закупці призів. Всі ж організаційні моменти і купівлю інвентарю тримає на собі Федерація. Її голова Валерій Фетисов є локомотивом, який дбає про розвиток такого спорту в Ніжині як настільний теніс. Його правою і лівою рукою є Олександр Ліпейко та Олександр Гречушніков. Проте й інші члени Федерації прикладають максимум зусиль для просування такого важливого виду спорту.

Споглядаючи за ходом змагань дійсно видно роботу відповідальних людей.

У боротьбі за Кубок, спортсмени, не втомлюючись з азартом управлялись ракеткою та м’ячиком. Наймолодшому спортсмену було 10, найстаршому ж – 73.

Слід відзначити оперативну та злагоджену роботу суддівської колегії змагань у складі Валерія Фетісова та Дмитра Іващенка.

Тож маємо наступні результати змагань:

дівчата:

Інна Білащенко (Чернігів) – 1 місце;

Клименко Людмила (Варва) – 2 місце;

Діана Рожнятовська (Чернігів) – 3 місце;

Анастасія Свиридовська  (Ніжин) – 4 місце;

Тетяна Попова (Прилуки) – 5 місце;

Вікторія Пацук (Короп) – 6 місце;
Тетяна Бабич (Короп) – 7 місце;

Інна Безручко (Ніжин) – 8 місце;

Тетяна Свиридченко (Іржавець) – 9 місце;

Тетяна Костянко (Ніжин) – 10 місце.

хлопці:

Антон Молочко (Чернігів) – 1 місце;

Віталій Кривенко (Короп) – 2 місце;

Олексій Молочко (Чернігів) – 3 місце;

Сергій Ілющенко (Короп) – 4 місце;

Руслан Олійник (Ніжин) – 5 місце;

Олександр Лагута (Лагута) – 6 місце;

Олександр Коцюра (Чернігів) – 7 місце;

Юрій Гурський (Ніжин) – 8 місце.

Джерело: Нежатин