Коли надворі мороз та завірюха, кожному з нас хочеться душевного тепла і казкової атмосфери.  Сьогоднішній день, 13 січня, видався багатим на чудові заходи — до Ніжинської міської ради завітали щедрувальники.

Міського голову Олександра Кодолу та колектив виконкому спочатку  привітали вихованці Ніжинського центру соціально-психологічної реабілітації дітей служби у справах дітей Чернігівської облдержадміністрації, потім – Талалаївська громада, а згодом – вихованці Ніжинського дитячого будинку-інтернату.

Емоції зашкалювали. Вихованці будинку-інтернату виступали, немов на великій сцені. Діти разом с педагогами показали традиційну виставу «Коза» на сучасний лад. Було дуже весело, захоплююче, позитивно.

Вийшла така собі маленька креативна вистава, що додала настрою всім присутнім.

Міський голова Олександр Кодола щиро подякував щедрувальникам, побажав всіляких гараздів і підкреслив, що вони виступили не гірше від справжніх дорослих артистів. Олександр Михайлович разом із заступником міського голови Іриною Грозенко та керуючим справами виконкому Валерієм Салогубом передали діткам солодощі та подарунки.

Саме так виглядає щастя: передчуття свята, посмішки, емоції – все справжнє і від щирого серця!

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук

Фото автора