Як повідомив сьогодні, 25 жовтня, на щотижневій оперативній нараді генеральний директор КНП «Ніжинська центральна міська лікарня ім. М. Галицького» Олександр Костирко, на коронавірус за минулий тиждень захворіли  335 осіб, з них 15 — діти. Це на 152 особи більше, ніж на минулому тижні.

До міської лікарні за минулий тиждень за напрямком COVID-19 госпіталізовано 92 пацієнти, у 77 з них діагноз вже було підтверджено. За попередній період було госпіталізовано 84 пацієнти, діагноз підтверджено було у 70 пацієнтів.  

За вказаний період за напрямком COVID-19 зафіксовано 18 летальних випадків проти 10 на позаминулому тижні.

Станом на 25 жовтня, у міській лікарні на стаціонарному лікуванні перебуває 141 особа за напрямком COVID-19, з них у 122 підтверджена коронавірусна хвороба, ще у 19 – пневмонія.

Зі слів О. Костирка, наразі Ніжинська міська лікарня працює тільки за екстреними і невідкладними випадками.  

Як повідомила керівник Ніжинського міського центру первинної медико-санітарної допомоги Оксана Калініченко, медики працюють у посиленому режимі, з великим навантаженням.

У зрівнянні з попереднім періодом захворюваність на COVID-19 зросла на 60%. Так, станом на 25 жовтня захворіли 498 осіб, що на 188 осіб більше, ніж за попередній період. Контактних – 1 087 осіб.

ПЛР-тести здали 511 осіб, з них 340 виявилися позитивними.  

Працівники Центру первинної медико-санітарної допомоги продовжують проводити вакцинацію населення. Так, за минулий тиждень щеплено 3 589 жителів Ніжинської громади. Загалом за весь період вакциновано 36 596 осіб.

Щеплення проводиться вакцинами AstraZeneca, Coronavac. Вакцина Pfizer передбачена лише на ревакцинацію.

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук

Фото з мережі Інтернет