Питання обговорили в рамках розширеної оперативної наради керівників підприємств, установ, закладів та організацій міста, керівників виконавчих органів ради, виконавчих органів виконавчого комітету ради при міському голові, яка відбулася сьогодні, 6 лютого.301115_snig

«Шановні керівники, якщо комусь не зрозуміло, якщо потрібно вам спілкування з інспекцією з благоустрою, то будь ласка почитайте правила благоустрою, там чітко написано, хто і в яких межах повинен організувати прибирання снігу біля своєї території. Тому звертаю увагу і вже попереджаю про відповідальність і дисциплінарну, і адміністративну, щодо невиконання цих вимог» - заявив представник тепломереж.

Заклик підтримав і мер міста Анатолій Лінник, наголосивши на приділенні особливої уваги прибиранню прилеглих територій і особливо, що стосується пішохідних зон. «Не треба чекати, доки закінчиться період випадання снігу, а прибирати постійно, для того, щоб люди могли безпечно проходити. На це буде звернена особлива увага, підбиті підсумки і зроблені висновки» - зауважив Лінник.

Наразі місто продовжує засипати тривалий снігопад.

Ольга Рогачова