Сьогодні, 25 листопада, Ніжинський міський голова Олександр Кодола відвідав комунальне підприємство «Виробниче управління комунального господарства», де перевірив готовність комунальних служб міста до зими.

В заході взяли участь перший заступник міського голови Федір Вовченко, заступник начальника Управління житлово-комунального господарства та будівництва Світлана Сіренко,  начальник КП «ВУКГ» Володимир Шпак, заступники начальника КП «ВУКГ» Владислав Корман, Андрій Гомоляко, Юрій Хоменко, представники трудового колективу підприємства.

Ніжинські комунальники заготовили 3 тис. тонн піщано-соляної суміші. 17 одиниць техніки готові до боротьби з негодою. Ще 26 одиниць техніки різних форм власності також знаходяться у «бойовій готовності» — на всяк випадок.

Міський голова детально ознайомився з роботою кожного транспортного засобу, поцікавився, в якому він стані. Керівництво КП «ВУКГ» продемонструвало весь автопарк, ще раз щиро подякувало очільнику міста Олександру Кодолі за увагу до комунальних підприємств: лише цьогоріч було придбано трактор «КИЙ», екскаватор JCB, а також 4 одиниці додаткового обладнання – відвали та піскорозкидачі.  

Заступник начальника КП «ВУКГ» Андрій Гомоляко повідомив: вчора відбулася нарада з 18 двірниками, де за кожним закріпили територію з пішохідними зонами, транспортними зупинками, іншими громадськими місцями – під час ожеледиці двірники посипатимуть їх піщано-соляною сумішшю.

Як зауважив міський голова, це не останні придбання для ніжинських комунальників – місцева влада надалі працюватиме над модернізацією автопарку.

«Загалом комунальний Ніжин до зимового періоду готовий», — підсумував міський голова.


Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук

Фото автора