Мер Ніжина Анатолій Лінник на сторінці в Фейсбук прокоментував засідання двадцять п'ятої сесії Ніжинської міської ради, яке відбулось вчора.
«Закінчилося засідання двадцять п`ятої чергової сесії Ніжинської міської ради. В принципі на сесії розглядалися звичайні питання, які необхідно було вирішити для забезпечення життєдіяльності міста. Та і сьогодні не обійшлося без чергового популізму і політизації звичайних господарських питань. Наприклад, в порядку денному було питання «Про утворення погоджувальної комісії для розгляду пропозицій громадськості щодо містобудівної документації: «План зонування території (зонінг) м. Ніжин Чернігівської області»».
В самій назві проекту рішення, закладено його суть. У третьому пункті рішення зокрема йдеться; — Погоджувальній комісії у двотижневий строк розглянути пропозиції громадськості щодо містобудівної документації: «План зонування території (зонінг) м. Ніжин Чернігівської області» та прийняти рішення про врахування або мотивоване відхилення таких пропозицій.
За законом, у таку комісію має входити представники громадськості від 50% до 70%, а решта відповідно фахівці. За моїм дорученням, мій перший заступник Олійник Григорій Миколайович, запропонував створити таку комісію у співвідношенні 70%(громадскості) і 30% (фахівців). Під час розгляду цього питання, постійна депутатська комісія вирішила, що має бути 50% на 50%. Розглянувши питання на сесії, і затвердили комісію 64% і 36%. Я розповідаю про це розгорнуто, щоб ви могли побачити, що саме по собі питання не є проблемним, а рішення по ньому виважене. Але весь час на сесії деякі представники громадськості, і окремі депутати намагалися перевести розгляд питання у площину розгляду генерального плану.
Що тут скажеш? Якщо вже на передодні весь міський інтернет-простір ряснів лозунгами і закликами врятувати місто, врятувати «Графський Парк»….
Тепер про те що хочуть «врятувати». Ділянку між стадіоном і будинком 62, по вулиці Широкомагерській і будинку 3, по вул. Інституцькій. Всі ми прекрасно знаємо, що і в якому стані там знаходиться. В тій зеленій зоні вже давно ніхто не гуляє, тим більше не відпочиває, бо це не можливо і це небезпечно. Щоб навести лад потрібно виділити пристойні кошти, мова йде про суму від 1 000 000 грн., окрім цього потрібно ще і виділяти потім на належне утримання. Якщо це не робилося 25 років, то звідки з`явиться пріоритетність вирішення цього питання сьогодні. Дійсно, депутати міської ради пропонують цю ділянку виставити на аукціон, щоб залучити інвестора, який наведе там порядок і який долучиться до відновлення Графського Парку. Сьогодні ми маємо або залишити це на довгі роки у тому стані який є, або місто отримає якісну зелену зону для відпочинку. Я говорю про якісну зелену зону бо при будівництві буде видалено лише 3 старих ясокори, замість яких забудовник в межах ділянки висадить нові.
Всі ми пам`ятаємо, яких зусиль доклала громадськість, щоб не дозволити будівництво будинку по вулиці Богдана Хмельницького 16. Там мала бути збудована гарна багатоповерхівка, в якій би знаходилися перукарня, магазин і інші соціально важливі об`єкти. Під час будівництва, забудовник брав на себе зобов`язання, за власний рахунок вирішити проблему каналізації у прилеглих будинках, побудувати сучасний дитячий майданчик, облаштувати прилеглу територію. А сьогодні, як ми бачимо, ті хто тоді організовував мешканців будинків, їх залишили і навіть забули за них. Вони вже рятують в інших місцях. Мешканці будинку 16 по вул. Б.Хмельницького і буд. 20 по вул. Васильківській залишилися зі своїми проблемами і поруч з пустирем. Мені дуже шкода та я сьогодні бачу по міському бюджету, що депутати міської ради не скоро знайдуть можливість виділити кошти на вирішення інженерно технічних проблем цих будинків.
Якщо ми і цього разу не приймемо вигідне для нашого міста рішення, то наслідки очевидні.
Я розумію і ви це знаєте, що дехто хоче, щоб у місті все було як 25 років, тобто ні як. Бо їм так вигідно і зручно. Та я цілком підтримую позицію депутатів міської ради, які хочуть щоб наше місто оновлювалося, щоб в місто йшли інвестори, щоб наша молодь мала можливість працювати, жити і відпочивати у Ніжині.»
Пане.Король Анатолий Линнык не делайте так как делал бывший Мер Приходько продал Парк.Продал Баню кинотеатр.
А вы козлы все там в Горсовете добродуете зеленые участки.
Вы не оновлюете Нежин а продаете его по частям.Нечего в Нежине за ваше правление не сделано.
Только все запускается.
Лучше вы нам в парке атракционы городские поделайте как у Виннице а не приезжих приглашайте.И пора что то делать с 10 школой.На сборах Мыснычка только и говорит за то что надо то купить.И Стадион отобрала она у всего района Московской.Всю жизнь Стадион был всего района Московской а теперь сидит Дочка депутата и калитки от детей закрывает.
Маленьке уточнення — пропозоція щодо створення погоджувальної комісії прозвучала не з вуст пана Олійника, а з вуст громадських активістів на засіданні комісії з містобудування, а представники влади були змушені відреагувати на цю пропозицію. Звичайно, вони доклали чимало зусиль, щоби зменшити кількість представників громади у цій комісії
Эта власть точно не о людях и не для людей.Гнать,срочно!