Народний депутат України Олександр Кодола  та представники його команди сьогодні вранці відвідали навчальні заклади Ніжина та Ніжинського району,  Варви, Носівки, Срібного та Ічнянського району і привітали педагогічні колективи, школярів та їх батьків зі святом «Останнього дзвоника».

Шкільні свята для команди депутата завжди особливі, адже у своїй діяльності Олександр Кодола з однодумцями обрали пріоритет — підтримку підростаючого покоління, сфер освіти та охорони здоров'я. Тому школам приділяється особлива увага. Дуже часто і самого депутата і його помічників під час робочих поїздок в окрузі можна побачити саме у навчальних закладах округу. І нардеп дуже добре знає, чим живуть сьогодні освітяни.

Особисто Олександр Кодола сьогодні встиг побувати і розділити з педагогами, школярами та їх батьками свято в ЗОШ № 11 та ЗОШ №15 м. Ніжина.

«Шановні друзі, від усього серця вітаю вас і з цим завжди урочистим, радісним і водночас хвилюючим святом «Останнього дзвоника». Особливо випускників, які сьогодні назавжди прощаються із школою і роблять крок у доросле життя.

 Дорогі випускники, Ви пройшли надзвичайно важливий етап життєвого шляху, і сьогодні, під звуки шкільного дзвінка, який продзвенить для вас востаннє, символічно прощаєтеся з безтурботним шкільним життям. Попереду у вас самостійна життєва дорога шлях, здобуття професії, побудова власної долі. Вірю, що вступите ви на неї достойно. Ви – майбутнє нашої країни. Від вас залежить, якою стане Україна.

Впевнений, що вам вистачить сміливості та наполегливості, впевнено йти до обраної мети, взяти на себе відповідальність за власну долю. І де б ви не перебували — пам'ятайте, що ваші батьки і вчителі покладають на вас великі надії. Ваші успіхи — це вища нагорода тим, хто роками учив вас мудрості,  добра, любові. Бажаю вам побільше оптимізму, натхнення та наполегливості.

Шановні вчителі, дякую Вам за невтомну самовіддану праці на освітянській ниві, за постійний творчий пошук, за мудрість і терпіння , турботу і знання, які ви віддавали своїм вихованцям. Бажаю гарних і талановитих учнів, нових успіхів, життєвих сил і натхнення!

Також хочу від усього серця подякувати  батькам, які віддають часточку себе своїм синам і донькам, аби вони виросли достойними людьми.

 Бажаю всім щастя, здоров’я, земних благ, миру, спокою, світлої долі та божого благословення на життєвих шляхах!», — такими словами привітав освітян та школярів Ніжина народний депутат. 

Прес-служба народного депутата України Олександра Кодоли