День Знань – особливе свято, перш за все, для учнів та  вчителів, для яких кожного вересня розпочинається черговий етап життя, повний захоплюючих відкриттів, перемог і досягнень.Це радісний, і водночас хвилюючий день зустрічі з рідною школою, зі своїми вчителями й однокласниками.

Цього року у багатьох школах  Чернігівщини святкові лінійки до Дня Знань відбулися 3 вересня. Як завжди школи гостинно відкрили двері для своїх учнів. Особливо хвилюючим  цей теплий осінній день став для першачків, котрі сьогодні вперше сіли за шкільні парти.

Команда Олександра Кодоли долучилася до святкування Дня Знань і вітала  школи, вчителів, учнів та їх батьків свого у Ніжині, Ніжинському районі, Носівці, Варві, Срібному. А в школах, куди не встигли завітати, звучав вітальний лист народного депутата:

 «Всім школярам бажаю цікавого навчального року, наполегливості в отриманні знань і насиченого шкільного життя.

Нехай новий навчальний рік принесе вам нові надії і мрії. Прагніть до знань, вчіться так, щоб потім знайти своє гідне місце в житті. Пам'ятайте, що ви — наша гордість, ви надія нашої держави, і від того, якими ви станете, які моральні цінності ви засвоїте, буде залежати завтрашній день України.

Бажаю здоров'я і благополуччя батькам і вчителям, чий талант, знання, терпіння, відповідальність — неодмінні умови успішного навчання!

Зі святом вас, дорогі друзі, нових досягнень та перемог вам!», -  такі слова вітання звучали від імені народного депутата.

Помічники народного депутата , на кожному шкільному святі запевнили педагогів, школярів та батьків, що пріоритет роботи їх команди — підтримка освіти та молодого покоління. Адже від цього залежить майбутнє, кожного села, міста і усієї нашої країни.

Прес-служба народного депутата України Олександра Кодоли