Сьогодні в загальноосвітній школі села Сальне на Ніжинщині відбулася приємна подія, їх з робочим візитом відвідали добрі друзі: помічник-консультант народного депутата України Олександра Кодоли Тамара Стратілат та голова Лосинівської ОТГ Володимир Андрієць. Гості поспілкувалися з колективом школи та учнями, оглянули класи, поговорили про те чим сьогодні живе навчальний заклад.

Такі зустрічі вже стали звичними для жителів 209 виборчого округу. Адже Олександр Кодола та його команда завжди відкриті до спілкування з громадськістю та реально допомагають у вирішенні проблем громад.

Одним з прикладів участі команди Олександра Кодоли у житті села Сальне   стала реконструкція та облаштування санітарного вузла в приміщенні школи, вартість якого склала понад 300 тисяч гривень. Це було неабияк важливо, адже учні до останнього часу повинні були ходити в туалет на вулицю. Про облаштування санвузла дуже просили директор та колектив школи,  уся громада села.

«Ця проблема давно стояла перед нами, ми неодноразово наголошували на необхідності її вирішення, але нас ніхто не чув. Ми  дуже вдячні що Олександр Михайлович не залишився осторонь, та допоміг залучити кошти на облаштування санвузла в приміщенні нашої школи, який не працював більше 30 років. Ми дуже вдячні Олександру Михайловичу та усій його команді за допомогу. Увагу до освітньої галузі нашої громади, і конкретно нашої школи ми відчуваємо постійно», — наголосила директор школи Надія Калініченко.

Вона нагадала, що завдяки народному депутата минулого року в школі було оновлено сучасною технікою комп’ютерний клас, а в селі з’явився дитячий майданчик.

Помічник-консультант народного депутата Тамара Стратілат, під час зустрічі з педколективом школи розповіла про роботу народного депутата у Верховній Раді та в окрузі, зокрема на Ніжинщині.