Із середини квітня на дорозі Талалаївка — Ічня можна було спостерігати появу нових відрізків дороги, а також робочу техніку. Дорога клаладеться шість днів на тиждень праціниками з Ченігівського ТОВ «ШБУ-14», тому проживати вони мусять в Ічні, готелі «Марсель».

11072016_dorogy2
Даний відрізок дороги був у занедбаному стані, на ньому давно не відбувалося капітальних ремонтних робіт, говорить Сергій Вдовенко, майстер «ШБУ-14». На щастя, був виграний тендер, завдяки якому і було виділено на ремонт дороги відрізком 36 кілометрів 92 мільйони гривень. За ці кошти буде не просто прокладена нова дорога — вона розширена на один метр (сім метрів). Станом на перше липня, вже було прокладено дорогу відрізком в 11 кілометрів. Крім того, по всій довжині дороги будуть замінені дорожні знаки, встановлені металеві відбійники. Праціники відмітили, що вдень вони кладуть не менше, ніж пів кілометру дороги.
Голова правлінні ТОВ «ШБУ-14» розповів, що на даний момент ремонтується відрізок дороги Талалаївка — Ічня — Тростянець — Сокиринці. В подальшому стало відомо про тендер на ремонт доріг відрізком Ічня — Парафіївка, який виграв Менське «ШРБУ-82». Однак на даний момент проблеми з фінансуванням, говорить Харчук. Як тільки буде розпочата робота і на цьому відрізку, він обіцяє надсилати і свою роботу техніку. Та поки перед ним стоїть завдання закінчити дорогу Талалаївка — Ічня. Робітники планують закінчити всі роботи до 20 серпня, тоді ж обіцяє приїхати Володимир Борисович Гройсман — прем'єр-міністр України.