Сьогодні більшість людей обирають місцем свого проживання квартири в багатоповерхівках. Це має багато ряд відчутних плюсів і наявністю різноманітних комунікаційних послуг. Але надання цих послуг повністю контролюється державою. Одна з таких послуг – опалення багатоквартирних будинків.

Щоб відключення опалення не було несподіванкою для жителів нашого міста журналісти  поцікавилися у заступника директора “НіжинТеплоМережі” Володимир Школьного, коли саме буде припинено подачу тепла.
«Припинення опалення житлових будинків, лікарень і закладів освіти можливе після того,як середньодобова температура повітря складатиме понад 8 градусів з позначкою плюс протягом трьох діб. Наразі показники середньодобової температури за останні дні складають: 3.03 – +4,6; 4.03 – +8,1; 5.03- +8,5», — повідомив Володимир Школьний. Також він додав, що розпорядження на припинення опалення видається міським головою та виконавчим комітетом Ніжинської міської ради.
Отже, йде тенденція на потепління тому найближчими днями можливе припинення теплопостачання до багатоквартирних будівель.

Джерело: Нежатин