19 липня в облдержадміністрації Чернігова на засіданні тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати(грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат обговорили питання коли буде виплачено борг працівникам, котрі будували будинок по вулиці Глібова-Красносільського, 2 від компанії «Домобудівник». Олександр Бандола наголосив, що «Домобудівник» був довгий час ліквідований, але у зв'язку з тим, що платоспроможність була відновлена — новий власник може відновини будівнитство, а також повернути борг працівникам.wI2Hc8nyCBk

Для того, щоб реалізувати даний намір, треба влаштувати аукціон, який планують провести на протязі двох тижнів. Максимум за місяць новий інфестор ТОВ «Чернігівський домобудівний комбінат», який пов'язаний з компанією «Світанок» («Рассвет»), почне добудовувати даний житловий будинок. Та сума, яка буде отримана в результаті аукціону, повинна повністю покрити заборгованість по зарплаті, яка на даний момент склала 5,3377 мільйона гривень. Питання тільки в тому, скільки часу буде на це втрачено.

Санація відвела на цю процедуру 4 місяці, та на даний момент вже один місяць минув. На аукціон будуть виставлені нежитлові приміщення у Чернігові, а також квартири у Бобровицькому районі, і сам ПАТ Будівельна компанія «Домобудівник».