Для 27-річної, прикутої до інвалідного візка Ксюши погойдатися на гойдалці ще кілька тижнів тому було нездійсненою мрією, але коли в Ніжинському дитячому будинку-інтернаті з’явився інклюзивний майданчик, мрія дівчини здійснилася.

Про це вона розповіла особисто Олександру Кодолі, народному депутату України VIII, який днями завітав до будинку-інтернату. Гойдалка, на яку можна заїхати візочком і погойдатися, зараз одна з головних розваг як Ксюши, так і інших вихованців закладу, які пересуваються на візочках. 

Олександр Кодола давно опікується будинком-інтернатом, так само, як і іншими дитячими закладами Ніжина та 209 виборчого округу. Нещодавно на прохання адміністрації закладу в ньому було встановлено інклюзивний дитячий майданчик. Це вже третій такий майданчик для дітей з особливими потребами, який встановлено у рамках програми “З турботою про дітей”.

Всього ж за останні 5 років за його ініціативи тільки в Ніжині встановлено майже 60 дитячих та спортивних майданчиків.

Також тогодня в Ніжині Олександр Кодола завітав до Будинку дітей та юнацтва, де ознайомився із роботою закладу та успіхами його вихованців. Валерій Примаченко, директор міського Будинку дітей та юнацтва ознаймив Олександра Кодолу з успіхами його вихованців, зокрема Зразкового хореографічного колективу “Арабеск” та подякував за постійну увагу та допомогу юним талантам міста. Зокрема тільки цього року для танцювального колективу закладу були пошиті нові костюми, а також значно оновлено аудіоарататуру, що дуже важливо для юних танцюристів та співаків.

Нагадаємо, що на розвиток закладів культури міста за ініціативи Олександра Кодоли надійшло понад два мільйони гривень. А загалом на розвиток Ніжина нардеп за останні роки залучив з державного бюджету 52 мільйони гривень.