Як вже повідомляв сайт «УН», сьогодні, 8 листопада, на щотижневій оперативній нараді Ніжинський міський голова Олександр Кодола представив нового керівника Ніжинської комплексної дитячо- юнацької спортивної школи. Очолила заклад Галина Арвахі.

Трохи пізніше нового директора колективу КДЮСШ представили заступник міського голови Сергій Смага і секретар міської ради Юрій Хоменко.

«Я прошу вас всіляко сприяти Галіні Іванівні в роботі. Перед вами стоїть нелегке завдання – наразі у закладі працюють 6 напрямків, а повинно бути 10. Головне – результати. Якщо ми заберемо з вулиці хоча б 100 дітей, то це вже буде гарний показник. Ми не ставимо задачу, щоб усі були чемпіонами України. Ми хочемо привести спортивну школу до належного стану. Сьогодні зранку, під час оперативної наради, міський голова Олександр Кодола подякував колишньому директору школи Валерію Зінченку. Я так само дякую йому за роботу. Дійсно, зроблено чимало. Але ми трішки інакше бачимо розвиток спортивного закладу. Наша мета – щоб про нашу КДЮСШ заговорила вся Україна», — підкреслив заступник міського голови Сергій Смага.

«Мені також дуже цікаво, чим живе спортивний Ніжин. Зрозуміло, що без тренерів, їхньої наполегливості, нічого не буде. Наразі у нас є план – розвивати всі види спорту. Всі ми бачимо, яку гарну позицію має у Ніжині дзюдо. Потрібно, щоб всі так працювали», — зауважив секретар міської ради Юрій Хоменко.

«Сьогодні ми перегортаємо нову сторінку історії Ніжинської КДЮСШ. Користуючись нагодою, хочу щиро подякувати міському голові Олександру Кодолі та заступникам міського голови за ту увагу, яку вони приділяють розвитку спорту у місті. Дійсно, місцева влада робить дуже багато. Але ж вони хочуть бачити і результат. Наступний рік буде показовим. В тому числі вирішуватиметься, чи варто надавати тренерам додаткові стимулюючі премії, адже наразі у Ніжині зарплати більші, ніж навіть у Чернігові», – зазначив начальник відділу з питань фізичної культури та спорту Павло Глушко.

Нова очільниця КДЮСШ Галина Арвахі подякувала міському голові Олександру Кодолі за довіру і підкреслила: «Я працювала у такій самій спортивній структурі (Галина Іванівна — професійний тренер-хореограф, очолювала ГО "Фітнес Центру «ПОЗИТИВ», сертифікований вчитель йоги – авт.), тому знаю, що всі ви — професіонали. Ви – команда. Впевнена: разом ми досягнемо гарних результатів».

Представники влади та тренерський колектив обговорили проблемні питання.

Тренерів хвилюють наступні проблеми: «У нас практично немає умов для нормального тренування. Маємо одну маленьку спортивну залу. Майже всі спортсмени тренуються на базах загальноосвітніх шкіл. У Ніжині повинна бути не одна ігрова зала, а кілька»; «Просимо огородити спортивну школу парканом – від  відвідувачів ринку»; «Потрібно зробити вимощення – вся вода стікає з ринку під будівлю спортшколи»; «У приміщенні КДЮСШ потрібно замінити старі батареї».

І це далеко не весь перелік проблемних питань. «Але всі відразу вирішити неможливо, — зауважив С. Смага, — оскільки міський голова, місцева влада рахують кожну копійчину».

«Давайте розробимо програму-мінімум. Надайте керівнику свої пропозиції», – підсумував Ю. Хоменко.

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук

Фото автора