На сьогодні це перше місто обласного значення на Чернігівщині, де новообрані міський голова та депутати розпочали роботу. Присягу прийняли новообрані депутати та міський голова Олександр Кодола.

Міська рада у Ніжині має 38 депутатів. До її складу увійшли 10 політичних сил. Найбільше мандатів у партії «За майбутнє» – 7, серед них і новий міський голова Олександр Кодола. П’ятеро представників має «Опозиційна платформа «За життя», по чотири — «Рідний дім» та «Слуга народу», по три мандати вибороли політичні сили «Європейська солідарність», «Самопоміч», «Сила і честь», «Радикальна партія Олега Ляшка», «Наш край» та «Батьківщина». Таке розмаїття партій в міськраді може ускладнити процес прийняття рішень, каже голова обласного осередку «Комітету виборців України» Володимир Андрійченко.

«Для прийняття рішень треба буде домовлятися, бо люди «різношорстні». У Чернігові спрацювало навпаки – є своя монобільшість. У Ніжині ж сили розпорошені і міський голова буде змушений маневрувати різними політичними вподобаннями і вимогами політичних партій».

Під час сесії депутати Ніжинської міськради обрали секретаря та заступників міського голови. Секретарем став депутат від «Слуги народу» Юрій Хоменко, першим заступником міського голови – Федір Вовченко. Заступниками – Ірина Грозенко, вона ексдепутатка облради від «Нашого краю» та Валерій Салогуб – депутат Ніжинської міськради від «Батьківщини». Також заступником міського голови став Сергій Смага.

Джерело: UA: Чернігів
Відео: UA: Чернігів
Фото з мережі