Народний депутат України, представник партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ» Олександр Кодола підняв перед Прем’єр-міністром України  Володимиром Гройсманом питання про подальшу долю Гнідинцівського газопереробного заводу у Варвинському районі.

«Сьогодні Варвинський район, який я представляю у Верховній Раді, на межі соціального вибуху, тому що закривається  державне підприємство Гнідинцівський газопереробний завод, який входить в структуру «Укрнафти» і на якому працює більше тисячі людей. Підприємство неи збиткове, тільки за минулий рік його чистий прибуток складає більше 300 мільйонів гривень. Люди у відчаї, вже рік б’ються, не розуміючи чому необхідно закривати завод. Тому я прошу вас Борисе Володимировичу, негайно втрутитися у це питання. Адже підприємство, яке приносить прибуток державі сьогодні просто хочуть закрити. Вважаю це неправильним. Це просто ганьба!», — сказав Олександр Кодола.

У відповідь на запитання Володимир Гройсман доручив першому Віце-прем’єр-міністру України Степану Кубіву на основі звернення депутата опрацювати це питання.

Прес-служба народного депутата України Олександра Кодоли