Сьогодні, 22 січня, на щотижневій оперативній нараді головний лікар Центральної міської лікарні Олександр Костирко відзвітував про стан захворюваності населення міста. Спалаху вірусних захворюваннь, таких як грип та ГРВІ серед жителів міста не зафіксовано. Але серед цих позитивних даних є й ложка дьогтю. На сьогоднішній день в Ніжині за попередньою інформацією зафіксовано один випадок захворювання на кір.

Про це написали на сайті Правда Тут.

Проте, як стало відомо «УН» з власних джерел цей діагноз не підтвердився. Його попередньо встановили медики екстреної медичної допомоги. В лікарні діагноз спростували.

Олександр Костирко рекомендував жителям, які ще не вакцинувались проти кору, негайно вакцинуватись, адже лікування від цієї хвороби немає.

На сьогоднішній день центральна міська лікарня міста повністю забезпечена вакциною проти кору і всі бажаючі можуть вакцинуватись. Вакцина є безкоштовною для тих, хто вакцинуються згідно календарю щеплень. Ті, хто хоче вакцинуватись, але не робили цього згідно календаря, мають оплатити вартість вакцини, яка складає приблизно 600 гривень.