Сектор комунікації ГУНП в Чернігівській області повідомляє про результати роботи кіберполіції в Чернігівській області. Поліцейські з Бахмацького відділку поліції тісно співпрацювали з кіберполіцією,  завдяки чому і вдалось викрити 23-річну інтернет-шахрайку. Дівчина за допомогою соціальної мережі більш як два роки обманювала людей. 26072016_kiber1

Відомо, що вона створювала фіктивні аккаунти, за допомогою який нібито продавала жіночі речі. При розмові з потенційним покупцем вона обіцяла відправити товар тільки після повної передоплати. Як тільки кошти опинялися на її банківській карті — вона зникала. Самим покупцям було важно самостійно довести, що потрапили в пастку, адже кошти переправлялись на банківські карти, що відкриті для підставних осіб або на мобільні рахунки.

Правоохоронці провели обшук за місцем проживання підозрюваної. В неї вилучили банківські карти, цілу купу сім-карток мобільних операторів, грошові кошти, комп’ютерну техніку та записники, де вона вела облік логінів та паролів фіктивних сторінок, з яких і обманювала людей.

На даний момент відомо тільки про 70 громадян з різних областей України, яких ошукала ця жінка. С цієї кількості людей вона отримала більш як 50 тисяч гривень. Наразі тривають невідкладні слідчі дії та встановлюються потерпілі від злочинної діяльності.26072016_kiber2

Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за частиною 3 статті 190 Кримінального кодексу України (шахрайство, вчинене у великих розмірах, або шляхом незаконних операцій з використанням електронно-обчислювальної техніки) — карається позбавленням волі на строк від трьох до восьми років.
Триває досудове розслідування.