Ніжинський міський голова Олександр Кодола дбайливо ставиться до спільного майна громади і постійно закликає до цього інших. Поза його увагою не залишається жодний акт вандалізму у місті, жодний неприємний інцидент.

Сьогодні, 13 грудня, під час щотижневої оперативної наради очільник міста звернувся до начальника Управління житлово-комунального господарства Анатолія Кушніренка з проханням навести лад з вуличним освітленням у місті (воно не завжди горить, коли потрібно людям або горить, коли непотрібно), а також стежити за відремонтованими вулицями та пішохідними зонами. Зокрема, йдеться про вулицю Гоголя: вчора, 12 грудня, тут встановлювали ярмаркові ятки. Сюди ж заїхала 10-тонна вантажівка.

Хто допустив транспорт на реконструйовану пішохідну вулицю, хто його супроводжував? Вантажівка не тільки сюди заїхала, а й розверталася, чим пошкодила частину пішохідної зони.

Міський голова надав доручення першому заступнику міського голови Федору Вовченку: «Розберіться!».

«Потрібно дбати про майно громади. В першу чергу, — нам з вами. Адже в реконструкцію вкладені чималі кошти», – підкреслив Олександр Михайлович.

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук

Фото з мережі Інтернет