Такий арт-проект під назвою «Небезпечні пастки» ухвалила міська рада. Ініціаторами стали громадські організації «Черешня» та «Нове покоління». Що найважливіше — розмальовуватимуть люки особливі дітлахи.

Останнім часом каналізаційні люки приховують небезпеку через старіння металу. Нерідко вони тріснуті, або взагалі відсутні.новый коллаж

Неуважні чернігівці з легкістю можуть провалитися та покалічити себе. Представники Чернігівської міської громадської організації людей з інвалідністю «Черешня» разом з молодіжною організацією «Нове покоління» ініціювали арт-проект «Небезпечні пастки».

Громадські активісти вважають, що розмальовані каналізаційні люки стануть гарним рішенням для Чернігова. Це далеко не нова ідея – в інших обласних центрах України подібні проекти вже давно реалізовані. Такий арт-проект допоможе не лише прикрасити місто, а й уберегти жителів від неминучого.

Найголовнішим у цьому проекті є те, що розмальовуватимуть люки дітлахи із фізичними та психологічними вадами. Організатори вважають, що це допоможе привернути увагу до особливих жителів міста і допоможе дітлахам соціально адаптуватись. Залучили до проекту дітлахів навчально-реабілітаційного закладу Чернігова.

Міська рада та управління ЖКХ дали свою згоду на реалізацію проекту. Поки що заплановано розмалювати 19 люків по всьому місту. Але організатори планують не зупинятись на цьому.

Відео Сівер-центр

pik.cn.ua